Park Hostel

Razem tworzymy niezapomniane chwile!

Atrakcje

WITAMY W PARK HOSTEL 

Niewiele jest takich miejsc gdzie od zarania naszych dziejów pisana była historia. Góry Świętokrzyskie – świat pradawnej Łysej Góry i jej bajkowych mieszkańców: czarownic, diabłów olbrzymów osnutych mityczną legendą, szlak zamków, zabytków sakralnych, miejsc zapomnianych.

Chcieliśmy Państwa serdecznie powitać w Park Hostelu, który znajduje się w Suchedniowie – mieście, otwierającym wrota do tej baśniowej, magicznej krainy –  do serca Gór Świętokrzyskich. Położenie miasta w otulinie parków krajobrazowych, rezerwaty i pomniki przyrody, malowniczy krajobraz, bogaty świat fauny i flory zachęcają do wypoczynku i aktywnego poznawania zarówno przyrody jak i pamiątek związanych z historią miasta. Cisza, spokój, świeże powietrze pozwalają na chwilę oderwać się od życia codziennego.

PARK HOSTEL JEST IDEALNĄ BAZĄ WYPADOWĄ DLA ODWIEDZAJĄCYCH SKARBY GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH:

Ruiny Zamku w Bodzentynie (14 km)
Klasztor Cystersów w Wąchocku (20 km)
Dąb „Bartek” (30km)
Święta Katrzyna i góra Łysica 612 m n.p.m. (30km)
Jaskinia „Raj” (40km)
Klasztor na Świętym Krzyżu i Łysa Góra 595 m n.p.m. (40km)
Zamek w Chęcinach (45km)
Rezerwat przyrody ”Kadzielnia (30km)
Zamek ”Krzyżtopór” (62km)

W sezonie letnim szczególnie polecamy wycieczki rowerowe po licznych ścieżkach i trasach rowerowych, natomiast w sezonie zimowym w pobliżu jest czynnych wiele wyciągów narciarskich oraz sztuczne lodowisko.

Skarby Gór Świętokrzyskich

PARK HOSTEL

Park Hostel to doskonałe miejsce, które oferuje nie tylko wygodne zakwaterowanie, ale także stanowi strategiczne centrum dla wszystkich tych, którzy pragną eksplorować i poznać niezwykłe skarby Gór Świętokrzyskich. Dzięki naszej lokalizacji i wyjątkowemu otoczeniu, zapewniamy naszym gościom doskonałe warunki do odkrywania piękna i bogactwa tej malowniczej krainy.

Galeria