Hotel Stary Młyn

Razem tworzymy niezapomniane chwile!
Eleganckie wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem
0 +

Zorganizowanych imprez

Zajmujemy się organizacją zarówno tradycyjnych jak i bardziej ekskluzywnych przyjęć.
0 +

Zorganizowanych wesel

Jesteśmy dumną częścią historii miłości - dołącz do nas i stwórz własną niepowtarzalną opowieść

Restauracja

Restauracja Hotelu Stary Młyn to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do kulinarnej sztuki łączy się z tradycją i innowacją. Nasza restauracja stanowi prawdziwy klejnot w koronie hotelu, oferując wykwintne doznania smakowe, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Nasze menu jest hołdem dla tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni światowej. Kierujemy się najwyższymi standardami jakości, korzystając wyłącznie z najświeższych i najwyższej jakości składników. Nasz zespół doświadczonych kucharzy, pełnych pasji i kreatywności, dba o to, by każda potrawa była prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej.

Do dyspozycji gości oddajemy salę restauracyjną na 70 miejsc, sale bankietową na 250 miejsc oraz dwie salki kameralne na 10 i 25 miejsc.

Podejmujemy gości codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11.00-23.00.

W okresie wiosenno-letnim czas otwarcia zostanie wydłużony.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych typu: wesela, chrzciny, komunie, bankiety, konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Jak również spotkań dla wymagających gości biznesowych, oraz pragnących odpoczynku turystów indywidualnych i grupowych.

Zgodnie z polską tradycją, panuje tu gościnność, a każdy Gość jest dla nas wyjątkowy.

Sala Bankietowa i restauracja

Hotel Stary Młyn

W Restauracji Hotelu Stary Młyn pragniemy dostarczać niezapomniane doznania kulinarne, a nasza obsługa jest gotowa spełnić wszelkie Państwa kulinarne marzenia. To miejsce, gdzie elegancja spotyka się z tradycją, a wyjątkowe potrawy to nasza pasja i misja.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym menu i doświadczenia niezrównanych smaków, które na zawsze pozostaną w Państwa pamięci.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Nasz Hotel może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnorodnych wydarzeń. Nasza załoga jest wykwalifikowana, zawsze gotowa sprostać Państwa oczekiwaniom.